Entries for WDSF 2012 World Latin Championships U21

  • Andrea Civita & Eleonora De Mitri - Albania
  • Nikita Shevchenko & Polina Matskevich - Belarus
  • Vadim Gorbach & Tatiana Podgornaia - Belarus
  • Giuseppe Dell’aria & Viktoria Dincheva - Belgium
  • Graziano Di Prima & Yana Koroleva - Belgium
  • Michal Hornicek & Yana Grishchenko - Czech Republic
  • Alexander Bouet & Malin Kristjansdottir - Denmark
  • Andreas Boddum Jørgensen & Maria Gry Rasmussen - Denmark
  • Artem Lazarev & Amalie Stampe - Denmark
  • Christian Kogsbøll & Charlotte Winding Larsen - Denmark
  • Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch - Denmark
  • Glenn Rasmussen & Emma Smidt - Denmark
  • Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort - Denmark
  • Igor Gutan & Sofie Svenninggaard - Denmark
  • Jacob Nielsen & Linette Schindler Christensen - Denmark
  • Jakub Lipowski & Camilla Melania Christensen - Denmark
  • Lasse Frederiksen & Olivia Jørgensen - Denmark
  • Magnus Oliver Kornevald & Cecile Flink - Denmark
  • Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen - Denmark
  • Martino-Alberto Højlo & Mathilde Watt Sundstrup - Denmark
  • Mathias Kirkegaard & Line Riding - Denmark
  • Petar Daskalov & Christine Højmark - Denmark
  • Rasmus Lander & Line Smed - Denmark
  • Slawomir Sowa & Nicoline Kirkegaard - Denmark
  • Aleksey Primakov & Jessica Duret - France
  • Alexandre Trente & Andrea Ferrier - France
  • George Sutu & Ludivine Brangbour - France
  • Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire - France
  • Julien Vaysse & Maeva Cortez - France
  • Quentin Sassolas & Clothilde Buniazet - France
  • Raphael Provitera & Mélanie Labrosse - France
  • Tony Muzzupapa & Lou Alligier - France
  • Alexandre Mössner & Katharina Dahm - Germany
  • Benjamin Becker & Josefin Dinger - Germany
  • David Dahm & Carla Meier - Germany
  • Dmitrij Peters & Kristina Kretz - Germany
  • Gregor Bronstein & Aigulim Gerich - Germany
  • Harry Knaus & Isabell Reinelt - Germany
  • Josef Sedlmair & Tabea Louisa Thaler - Germany
  • Markus Noll & Verena Noll - Germany
  • Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik - Germany
  • Timur Dogan & Vanessa Beer - Germany
  • Balázs Hidi & Zsuzsanna Szöke - Hungary
  • Bertalan János Hegyes & Violetta Kis - Hungary
  • Mate Hetei & Alexa Bita - Hungary
  • Freythor Ossurarson & Hrefna Dis Halldorsdottir - Iceland
  • Sigurdur Mar Atlason & Sara Ros Jakobsdottir - Iceland
  • David Kogan & Liora Komha - Israel
  • Angelo Domenico Paolicelli & Isabella Lamonica - Italy
  • Francesco Esposito & Svetlana Kostenko - Italy
  • Giuseppe De Bari & Enrica Campari - Italy
  • Marco De Angelis & Alice Fabrizi - Italy
  • Mattia Biagioli & Renèe Cellucci - Italy
  • Nicola Gentilucci & Greta Urbinati - Italy
  • Rivellini Antonio & Iafigliola Mariacarmen - Italy
  • Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni - Italy
  • Vito Coppola & Federica Zappulla - Italy
  • Yuki Suzuki & Ayaka Harada - Japan
  • Abylaikhan Akkubekov & Yelena Borovskaya - Kazakhstan
  • Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova - Kazakhstan
  • Youngeun Shim & Songha Kim - Korea
  • Marts Punins & Dana Jakobsone - Latvia
  • Valters Janis Frickauss & Liva Orleane - Latvia
  • Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova - Lithuania
  • Dan Capcelea & Tatiana Seliverstova - Moldavia
  • Frank Zegels & Ania Shevliakova - Netherlands
  • Christian Skibsrud & Helene Spilling - Norway
  • Francis Carnes & Sussen Høen-Vestrheim - Norway
  • Malthe Brinch Rohde & Hanne Marie Akselsen - Norway
  • Mikkel Hjortshøj Klinksgaard & Jeanette Kristiansen - Norway
  • Petter Engan & Kine Mardal - Norway
  • Tobias Fladby & Rikke Lund - Norway
  • Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska - Poland
  • Pawel Tekiela & Alexandra Konstantinova - Poland
  • Sebastian Mróz & Joanna Szumkowska - Poland
  • Tobiasz Uniejewski & Antonina Zhukova - Poland
  • Andre Branco & Daniela Santos - Portugal
  • Boie Bogdan & Rybina Ksenya - Romania
  • Paul Moldovan & Cristina Tatar - Romania
  • Stefan Grigore & Laura Filipescu - Romania
  • Anton Inglikov & Ella Troshina - Russia
  • Artem Martynov & Lisechko Polina - Russia
  • Daniil Shcherbanyuk & Daria Seyko - Russia
  • Egor Petrov & Varvara Shatalova - Russia
  • Maxim Blinov & Maria Astafyeva - Russia
  • Nikita Pavlov & Dariia Palyey - Russia
  • Nikolay Mikadze & Yana Novikova - Russia
  • Seyko Daria & Daniil Shcherbanyuk - Russia
  • Sorokin Yan & Karimova Veronika - Russia
  • Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina - Russia
  • Dominik Cipar & Patricia Martinovicova - Slovakia
  • Dušan Klimo & Nikola Dianišková - Slovakia
  • Matej Madeja & Alena Reznicka - Slovakia
  • Stefan Pinter & Paulina Gasparikova - Slovakia
  • David Diaz Falcon & Lara Quintela Lago - Spain
  • Joel Lopez & Kristina Bespechnova - Spain
  • Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava - Spain
  • Pablo Otero & Irina Perez - Spain
  • Benjamin Jayakoddy & Sandra Sørensen - Sweden
  • Hjalmar Göransson & Sara Frisack - Sweden
  • Anton Fischer & Marianthi Tzikas - Switzerland
  • David Büchel & Flavia Landolfi - Switzerland
  • Fabio Landolfi & Angela Landolfi - Switzerland
  • Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban - Ukraine
  • Roman Gerbey & Vera Bondareva - Ukraine
  • Chao Dai & Patrycja Golak - United States
  • Tretyakov Georgiy & Sentyabreva Alena - Uzbekistan
    • English (United Kingdom)